Dauguma mūsų namukų yra prie Baltųjų Lakajų ežero, Molėtų rajone, tačiau turime nameliųų ir Balčio bei Skaisčio ežerų. Visą reikalingą informaciją suteikiame telefonu arba asmenine žinute.

Taip, mūsų nameliai yra dviviečiai, tačiau 3, 5 ir 7 nameliai turi čiužinį vaikui (trečiam asmeniui).

Visi nameliai turi apsaugas nuo graužikų, nes yra ekologiški, sukurti iš tikros medienos, vilnos lino audinio ir šiaudų. Todėl augintinių neleidžiame, dėl jų pačių saugumo.

3, 5 ir 7 nameliams:

Atvykimo laikas nuo 14 val., išvykimo laikas iki 12 val.

1, 2 ir 4 nameliams:

Atvykimo laikas nuo 15 val., išvykimo laikas iki 13:30 val.

Valties / vandens dviračio nuoma 15-20€

Saunas turi 2, 5, 7 nameliai

Daugiau informacijos apie kubilus esančius terasoje ir pirtis iš kadagių medienos ieškokite namelių puslapiuose:

Nameliuose yra mini virtuvėlė su visais stalo indais, puodais, keptuvėmis, elektrine kaitlente, mikrobangų krosnele ir virduliu. Lauke yra kepsninės su iešmais, grotelemis bei malkomis.

Apsistoję pas mus, skaniais patiekalais galite pasimėgauti vos 2 km atstumu nuo namelių įsikurusioje sodyboje „Vilkasalė“👌

Šio restorano meniu rasite čia:

 

Na, o jei norėsite skanauti savo atsivežtu maistu, kiekviename namelyje rasite šaldytuvus, kuriuose galėsite jį patogai laikyti👆

Taip pat informuojame, kad įsikūrus 3-8 nameliuose, atstumas iki „Vilkasalės“ bus apie 6 km, o iki Molėtų – apytiksliai 14 km.

Taip. Dirbame ir žiemą – siūlome namelius su šildymu.

Užduokite klausimą

Mes pasiruošę atsakyti! Toliau pateikiamas dažniausiai užduodamų klausimų sąrašas. Jei jame nėra jūsų klausimo, susisiekite su mumis per kontaktų formą, o mes su Jumis susisieksime.