Kas yra Glampingas?

Kas reiškia žodis glamping? Tai stovyklavimas gamtoje su visais patogumais. Tai yra dviejų Angliškų žodžių „Glamour“ ir  „Camping“ junginys. (Lietuviškai: „kerintis-žavingas“ ir „stovyklavimas“) Glampingas tai vieta, kur poilsiautojai patiria nepamirštamus įspūdžius gamtoje. Pamirškite įprasto stovyklavimo vargą ir patogiai stovyklaukite su visais būtinais patogumais.

Leiskite sau atrasti Glampingą – pajuskite tikrąją Lietuvišką gamtą ir mūsų siūlomą patogų poilsį.

Glamping reikšmė

Turbūt radote mūsų interneto svetainę atsitiktinai ir nežinoti kas yra tas glamping’as? Leiskite mums paaiškinti. Glamping žodis kitaip žinomas kaip patogus stovyklavimas gamtoje, tai poilsis gamtoje apie kurį visada svajojote. Tai momentas kaip jūs atitrūkstate nuo nuobodžios kasdienybės, pabėgate nuo miesto triukšmo. Tai tas šansas pabūti vieniems, šokti į vandenį ir ilsėtis atokiai miško pakraštyje. Tai laikas kaip patirsite nuotykius, būsite drąsūs, išmėginsite kitokį poilsi.

Glamping poilsis yra itin populiarus pasaulyje, susidomėjimas tokiu poilsiu yra labai didelis. Galima rasti įvairių glamping nakvynių su savo savotiškais privalumais. Vienur pabūsite palapinėje kalno viršūnėje, kitur stovyklausite namelyje medyje, miško gilumoje. Glamping stovyklavimo patirtis yra labai skirtinga viena nuo kitos, labai priklauso nuo supančios gamtos.

TAI DAUG DAUGIAU NEI PALAPINĖ SU PATOGUMAIS

Glamping’as tai vienintelė gyvenime patirtis, kurioje pajusite supančią gamtą su visais patogumais ir privalumais teikiančiais komfortą.

KODĖL VERČIAU RINKTIS GLAMPING POILSĮ?

PatogumaiTai lyg penkių žvaigždučių viešbutis atviroje gamtoje. Glamping namelis turi visus patogumus, SPA, šildomas grindis ir kt.

GamtaKelkitės nuostabiame kraštovaizdyje kartu su gamta, stebėkite kaip kyla ir leidžiasi saulė. Naktį, grožėkitės mėnesiena.

PoilsisLeiskite sau atsipalaiduoti. Išvykite į gamtą žvejybai arba romantiškam savaitgaliui. Čia jausitės lyg naujai gimę.

PrivatumasPabėgite nuo nuobodžios kasdienybės ir jos rūpesčių. Čia neturėsite jokių erzinančių kaimynų, negirdėsite miesto triukšmo.